Бриз, БРІЗ - композитний цемент 7.8г (BREEZE, Pentron) А2

Все про товар
Відгуків
0
Питання
0
Хіт продажів
В наявності
Модель: 1004681537
Виробник: Pentron
Відгуки: 0
Знайшли дешевше?
1 195.00грн.
Купити в 1 клік:
Опис

BREEZE Petron

Новий композитний цемент подвійного затвердіння за своєю адгезією. Усуває необхідність протруювання та нанесення адгезиву, скорочує післяопераційну чутливість та робочий час. Випускається в популярному подвійному шприці бареля з насадками, що самозмішуються, і внутрішньоротовими канюлями. Забезпечує багатосторонність, швидкість та точність нанесення, не вимагає ручного змішування чи інших додаткових аксесуарів.

Робочі характеристики:

Тип полімеризації: подвійне затвердіння;

Метод змішування: автоматичне змішування;

Пропорції змішування (база/каталізатор): 1:1;

Час змішування: автоматичне змішування;

Робочий час (максимальний): 1-1,5 хвилин;

Час схоплювання в п/рот з моменту змішування: 3,5-4 хвилини;

Сила адгезії: 20,6 МПа.

Склад: суміш композитів на основі BISGMA, UDMA, TEGDMA, HEMA, & 4-MET, оброблене силаном барієво-боросилікатне скло*, кварц з ініціаторами, стабілізаторами та ультрафіолетовим поглиначем, органічними та/або неорганічними пігментами, неглухими. * Містить невелику кількість оксиду алюмінію.

Призначена для цементування всіх типів реставрацій. Висока міцність адгезії та низьке розширення роблять цемент бриз чудовим вибором практично для всіх потреб у фіксації.

Цемент доступний у 3 відтінках: А2, білий опаковий, прозорий.

Показання:

- цементування композитних, суцільнокерамічних, металокерамічних, пресованих на металевий каркас та цільнолитих коронок, мостів, вкладок, накладок; - цементування волоконно-зміцнених композитних постів; - цементування постів із титану, сплавів титану, нержавіючої сталі та циркону. - цементування керамічних вінірів;

- цементування реставрацій із натуральної керамічної маси.

Підготовка:

1.Область фіксації в реставрації має бути повністю підготовлена ​​до цементування та повністю очищена.

2.Приготуйте реставрацію згідно з інструкцією виробника.

Примітка: Перед встановленням цільно-керамічних реставрацій нанесіть силан на внутрішню поверхню реставрації та просушіть повітрям протягом 1 хвилини. Підготуйте та очистіть опорні зуби. Повністю промийте опорні зубці струменем води і видаліть надлишки вологи за допомогою повітряного струменя протягом 2 секунд. Не пересушуйте тканини опорних зубів. Важливе зауваження: Хоча немає жодної необхідності в протруєнні та застосуванні адгезиву при використанні цементу Бриз, поверхня зуба повинна бути вільна від будь-якого забруднення, типу слини, крові, евгенолу або будь-якої іншої речовини, що може порушити тривалість схоплювання та/або силу адгезії композитного цементу

Відгуки
0 / 5
середній рейтинг товару
0
0
0
0
0

Немає відгуків про цей товар, станьте першим, залиште свій відгук.

Питання та відповіді

Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.

Бриз, БРІЗ - композитний цемент 7.8г (BREEZE, Pentron) А2
1 195.00грн.