Розкриття таємниць: вибір стоматологічних борів

Розкриття таємниць: вибір стоматологічних борів для професійного використання

Розкриття таємниць:

вибір стоматологічних борів для професійного використання

Обрати стоматологічний бор

Що повинен знати кожен стоматолог: огляд типів стоматологічних борів

Стоматологічні бори - доволі велика група інструментів, тож і не дивно, що для їхньої класифікації існує одразу декілька параметрів. Основними з них є матеріал та призначення. Давайте розглянемо їх детально.

1

Матеріал

Кожен спеціаліст знає, що бори складаються з двох частин - хвостовик та робоча частина. Саме те, з якого матеріалу виготовлена друга, визначає варіанти використання інструменту. Так, наконечник може бути зроблений зі сталі, твердосплавних металів, силікону чи синтетичних сполук.

2

Призначення

Усі стоматологічні бори умовно ділять на дві групи: абразивні та ріжучі. Робоча частина перших, як правило, вкрита діамантовою крихтою, завдяки чому інструменти бережливо зішліфовують уражені ділянки зуба. Ріжучі бори мають леза на робочій поверхні, через що вони фактично зрізають тверді тканини.

Что должен знать каждый стоматолог: обзор типов стоматологических боров от компании newdental

Ключові аспекти вибору стоматологічних борів: поради та рекомендації

Сучасний ринок пропонує безліч інструментів, які між собою відрізняються не лише матеріалом чи призначенням, але й типом хвостовика, формою робочої частини, а також ступенем абразивності, коли мова йде про діамантові бори.

Саме через таке різноманіття варіантів вибір інструментів є доволі складним завданням. Наші спеціалісти при підборі варіантів для власної стоматологічної практики рекомендують звертати увагу на наступні параметри:

Ключевые аспекты выбора стоматологических боров: советы и рекомендации от компании newdental
1

Матеріал

Незважаючи на призначення інструменту, матеріал, що використаний для його виготовлення, повинен бути не лише безпечним для людини, але й міцним та зносостійким.

2

Хвостовик

Варто оцінювати й хвостовик інструменту. Так, бори Dentex Грушоподібні призначені для турбінних наконечників, інші ж варіанти можуть бути створені для прямих чи кутових наконечників.

3

Форма

Форма робочої частини інструмента напряму впливає на варіанти його використання. Так, твердосплавні боры Denco Цилиндрический применяются для удаления неровностей на зубной эмали, а абразивные бори Denco Циліндричний застосовуються для видалення нерівностей на зубній емалі, а абразивні бори Crutter конусоподібні - для якісної та ефективної обробки порожнин, що звужуються.

Професійний підхід: використання сучасних сертифікованих матеріалів для стоматологів

У роботі спеціаліст повинен використовувати не лише якісні інструменти, але й сертифіковані матеріали. Тільки у такому випадку конструкції чи пломби, які він зробив, служитимуть його пацієнтам роками.

При виборі матеріалів потрібно звертати увагу на декілька моментів. Першим з них є наявність сертифікатів. Важливо, щоб будь-який засіб був сертифікованим, а його використання не могло нашкодити пацієнту.

Другим аспектом є склад. Важливо, щоб для виготовлення адгезиву, пломбувального цементу чи композитів були використані не токсичні складові. Не менш важливою є і репутація виробника - обирайте матеріали від компаній, які найкращим чином зарекомендували себе.

Задоволення всіх вимог - це використання найкращих борів у стоматології

Головна мета будь-якого стоматолога - надати якісну послугу, результатом якої пацієнт буде задоволений на всі 100%. Однак це можливо лише у випадку використання якісних інструментів.

Пам’ятайте, сертифіковані бори від досвідчених виробників (Denco, Dentex, Mani, Crutter) зможуть задовольнити ваші вимоги та забезпечать максимальну точність під час маніпуляцій будь-якого рівня складності.

Нас часто запитують FAQ
Які переваги використання сертифікованих матеріалів?

Сертифіковані матеріали гарантують високу якість та безпеку під час стоматологічних процедур.

Чому важливо вибирати відповідний бор для стоматологічної установки?

Відповідність борів до установки гарантує ефективність та безпеку під час лікування.

Як можна отримати консультацію з вибору борів для своєї практики?

Зв'яжіться з нашими фахівцями, і ми надамо вам індивідуальні поради щодо вибору борів для вашого випадку.

Які типи борів пропонує компанія New Dental?

NewDental пропонує широкий вибір борів, включаючи діамантові вироби, інструменти з карбід вольфраму тощо. Зверніть увагу на діамантові бори Dentex №366А 5 шт, діамантові бори Dentex №336L (No.859L.012) 5 шт та діамантові бори Dentex №250 (No.855.010) 5 шт.