Рідкий коффердам Опал Дам (Opal Dam Green, Ultradent), шприц 1,2мл

Все про товар
Відгуків
0
Питання
0
В наявності
Модель: 1012734447
Виробник: Ultradent
Відгуки: 0
Знайшли дешевше?
622.00грн.
Купити в 1 клік:
Опис

Опал Дам (OpalDam) - світлозатвердний захист ясен на основі смоли, заміна звичного коффердаму. Виробник Ultradent (Ультрадент США).

Форма випуску Опал Дам: шприц 1,2мл

OpalDam випускається у двох кольорах:

- "класична" смола OpalDam перламутрового кольору.

- OpalDam Green зеленого кольору з перламутровим блиском призначена для того, щоб смолу було чітко видно на яснах та зубах.

Показання для застосування рідкого коффердама Опал Дам:

- призначений для захисту м'яких тканин, що прилягають до зубів, протягом наступних процедур: відбілювання в офісі, мікроабразія і т.д.

- при відбілюванні одного зуба Opal Dam може використовуватися для захисту сусідніх зубів.

Інструкція приготування Опал Дам:

1. Зняти ковпачок зі шприца Опал Дам , потім зверху надягаєте насадку.
2. Встановлюється для щік ретрактор. Дуже старанно полощіть водою зуби, а потім висушуйте.
3. Завжди слід пам'ятати, що, ізолюючи мандибулярну дугу, не даємо можливості потрапити слині в розташовані між зубами проміжки (необхідне використання слиновідсмоктувача, а також валиків з вати, які розташуєте під язиком). Наносимо рідкий кофедрам на всі тканини (м'які), що є прилеглими. Потім обов'язково засвітіть фотополімеризатором.
4. За допомогою захисного бар'єру перекрийте близько половини міліметрів емалі. Коли ця речовина розтечеться на велику площу, слід зробити засвітку, але вже неповну (тривалістю від двох до п'яти секунд). Потім слід видалення, використовуючи спеціальний інструмент, надлишку речовини. Обов'язковим є ізолювання м'якої тканини навколо зубів, які плануєте відбілити, а також двох, що знаходяться по сусідству.
5. Коли нанесли, обов'язково відполімеризуйте цей матеріал (засвічуйте: по 20 секунд – всі області охоплення). Опал Дам є світловідбиваючим. Після цього потрібно очистити зуби, використовуючи зубну професійну пасту, видаляючи надмірну частину матеріалу, в жодному разі не можна ушкоджити захисний бар'єр.
6. Щоб видалити, слід підчепити його інструментом, ухопившись за краєчок. Як правило, видаляють одразу з першого разу весь матеріал і повністю.

Відгуки
0 / 5
середній рейтинг товару
0
0
0
0
0

Немає відгуків про цей товар, станьте першим, залиште свій відгук.

Питання та відповіді

Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.

Рідкий коффердам Опал Дам (Opal Dam Green, Ultradent), шприц 1,2мл
622.00грн.