Лателюкс (LATELUX), Latus А2

Все про товар
Характеристики
Відгуків
0
Питання
0
Хіт продажів
В наявності
Модель: 1004256668
Виробник: Latus
Відгуки: 0
Знайшли дешевше?
195.00грн.
Купити в 1 клік:
Характеристики: (Дивитись усі)
Консистенция
Конденсируемый
Способ отверждения
Светового
Форма выпуска
Шприц
Опис

Композит LATELUX є представником категорії світлозатверджуваних матеріалів, які широко використовуються для проведення реставраційних робіт. Ця речовина дозволяє досягати стабільності кольору, для неї характерна висока жорсткість, незначне водопоглинання та природна флуоресценція. У складі фотополімеру "Лателюкс" знаходиться дрібнозернистий наповнювач, що дає глибину затвердіння в діапазоні 5-12 мм. Відмінно піддається поліруванню. Композит "Лателюкс" отримав хороші відгуки як поширений та недорогий матеріал.

Застосовується для робіт з пломбування порожнин, ураження карієсом, реставрації анатомічних форм та відновлення коронок на передніх зубах. Цей композит починає тверднути під впливом світла при довжині хвилі, що досягає 400-500 нм. У його складі присутня полімерна матриця та неорганічний наповнювач. Завдяки цьому «Лателюкс» має гарну пластичність, зберігає первинну форму і не пристає до стоматологічного інструменту.

Лательюкс випускається у відтінках: А1, А2, А3, А3,5, А4, B0,5, В1, В2, В3, В4, С2, С3, С4, D2, D3, UD, ОA2, OA3, ЛA3,5, OB1 , ОB2, OB3, Inc

Характеристики
Характеристики
Консистенция
Конденсируемый
Способ отверждения
Светового
Форма выпуска
Шприц
Відгуки
0 / 5
середній рейтинг товару
0
0
0
0
0

Немає відгуків про цей товар, станьте першим, залиште свій відгук.

Питання та відповіді

Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.

Лателюкс (LATELUX), Latus А2
195.00грн.